CAREER

ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

H IFLY S.A. αναζητά υπάλληλο γραφείου για την κάλυψη της θέσης γραμματείας διοίκησης.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  1. Προγραμματισμός συναντήσεων με εσωτερικούς και εξωτερικούς πελάτες.
  2. Ενημέρωση  ηλεκτρονικού ημερολογίου.
  3. Προετοιμασία και αποστολή ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.
  4. Οργάνωση επαγγελματικών ταξιδιών
  5. Αποστολή πρόσκλησης σχετικά με τις συσκέψεις.
  6. Σύνταξη & αποστολή πρακτικών των συσκέψεων
  7. Καθημερινός έλεγχος και τακτοποίηση γραφείου Δ/ντα συμβούλου και περιβάλλοντα χώρου
  8. Φροντίδα επισκεπτών όσο βρίσκονται σε αναμονή συνάντησης

Απαραίτητα Προσόντα:

  1. Απολυτήριο Λυκείου
  2. Αρίστη γνώση Αγγλικών
  3. Αρίστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (excel,world,outlook)
  4. Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 ετών
  5. Δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  6. Συνέπεια-οργανωτικότητα

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  1. Σύμβαση αορίστου χρόνου & ασφάλιση ΙΚΑ
  2. Ιδιωτική ασφάλιση
  3. Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  4. Ικανοποιητικές αποδοχές
  5. Προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλώ οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους στο hr@ifly.gr

ΓΙΝΕ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ IFLY

Ταλαντούχοι άνθρωποι που απογειώνουν την επιτυχία

Ευχαριστούμε πολύ!

Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας το συντομότερο δυνατό.